منو
لوگوی چاپار

مدیران و همکاران محترم دفتر مرکزی و دفاتر پیمانکار تهران و شهرستان
با سلام و احترام
با توجه به شیوع ویروس کرونا،  بر خود وظیفه دانستم تا علاوه بر ارایه گزارشی از عملکرد چاپار در این خصوص، مواردی را نیز به عرض  برسانم.
در روزهای ابتدایی شیوع ، چاپار نسبت به تشکیل کارگروه ایمنی و بهداشت اقدام و ضمن انجام معاینات پرسنل دفتر مرکزی بدواً از سلامت ایشان اطمینان حاصل نمود، همچنین کارگروه مذکور با استفاده از خرد کارشناسان این امر به تهیه اقلام بهداشتی و گندزدا اقدام و بودجه این مهم سریعا به تصویب هیات مدیره محترم رسید. لذا کلیه خودروهای بین شهری و محمولات در بدو ورود به هاب مرکزی چاپار و پیش از ارسال به مقاصد تهران و شهرستان گندزدایی و ضد عفونی میشوند.
حال با شرایط معنونه و قطعا مشکلات روزهای آتی تا پایان سال،  چاپار همانند گذشته با پشتوانه سرمایه های گرانبها که همانا همکاران سخت کوش ،مصمم و وفادار خود میباشد قطعا تمامی همت خود را در جهت خدمت رسانی به مشتریان و هموطنان گرامی به کار خواهد گرفت. لذا به همکاران و مدیران محترم دفاتر توصیه میکنم تا با حفظ خونسردی و با ابزار تدبیر و تجربه در سلامت خود و پرسنل کوشا بوده و با بهره گیری از راهکاراهای ارائه شده توسط متخصصین و عدم توجه به شایعات رسانه های متفرقه، این راه را به انتها برسانیم.
قطعا در آینده ای نه چندان دور سلامت و شادکامی به ایران عزیز و خانواده بزرگ چاپار بازخواهد گشت.
 
با آرزوی توفیق و سلامت
سید نوید صفوی
 


بیشتر بخوانیدپیام مدیر عامل

اطلاعیه مهم در خصوص ویروس کرونا

تقدیر از تلاش بی‌وقفه تیم ارسال‌کننده کالاهای بهداشتی به سراسر کشور


پیام مدیر عامل

اطلاعیه مهم در خصوص ویروس کرونابازدید رئیس اتاق بازرگانی تهران از شرکت چاپار

تقدیر از تلاش بی‌وقفه تیم ارسال‌کننده کالاهای بهداشتی به سراسر کشور