background

خدمات مشتریان

مرکز خدمات مشتریان

ارتباط با مشتریان و دریافت نظرات ارزشمند آنها، یکی از راه های کم هزینه و سودآور در جهت ارزیابی خدمات قابل ارائه هر شرکت و سازمانی است. در واقع می توان به صراحت گفت که مشتریان چشم و گوش یک سازمان بوده و با دریافت اطلاعات از ایشان می توان تصمیمات مهمی در راستای اهداف کلان و مهم آن سازمان گرفت. مرکز خدمات مشتریان شرکت کالارسانان چاپار با رویکرد تسهیل ارتباط با مشتریان ارجمند و در راستای تحقق بیش‌از پیش اصل مشتری مداری و با هدف راهنمایی و پاسخگویی نظام‌مند و سریع فعالیت می کند. از دیگر وظایف این مرکز می تـوان به نظارت بر حسن انجام امور لجستیکی به منظور اطمینان از حفاظت و سلامت کالای مشتریان اشاره داشت. همچنین همکاران ما همه روزه در طول ساعات کار اداری با ثبت و پیـگیری دقیق نظرات و شـکایات و بازتاب پیشنهادهای مشتریان از طریق فرآیند نظام پیشنهادها نسبت به رفع نقـوص احتمالی مبادرت ورزیده و تا حصول نتیجه در جهت رضایتمندی هر چه بیشتر مشتریان محترم گام بر می دارند. همکاران ما موظف هستند موارد مطرح شده را بطور دقیق بررسی و در کلیه موارد پیگیری، مشتریان را در جریان آخرین نتایج قرار دهند.

خدمات مشتریان

هزینه حمل و نقل

پیگیری لحظه ای

فضای نگهداری

تامین امنیت

شیوه پرداخت

پشتیبانی 24 ساعته

سوالات کلیدی

اگر یک بسته ساده برای ارسال به مقصد مورد نیاز دارید طبیعتا استفاده از سرویس حمل و نقل داخلی (در صورت داخلی بودن مقصد) به صرفه و مناسب با شرایط شما میباشد .

قرداد برای مشتریان صورت حسابی شامل میشود و با هماهنگی آن ها و شرکت قرارداد بین طرفین عقد میشود و نحوه کار خود را به صورت قراردادی انجام میدهد.

مشتریان عادی و قراردادی نحوه پرداخت متفاوتی دارند ! قراردادی , باتوجه به قراردادی که دارند نحوه پرداختشان مشخص میشود ولی مشتریان عادی به صورت پس کرایه و پیش کرایه نحوه پرداخت خود را انجام میدهند.

background

شرکت کالارسانان چاپار , پیشرو در صنعت لجستیک

تماس با ما